IV KONFERENCJA WARTOŚĆ W BIZNESIE, 28-29.04.2022

Ogólnopolska Konferencja Wartość w Biznesie to 4. edycja cyklu Konferencji  Naukowych organizowanych  przez  Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Lublinie, PFR Portal PPK oraz Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej.

Tematem tegorocznej edycji są „Wyzwania i problemy organizacji w warunkach niepewności”. Konferencja będzie obejmowała bardzo szeroką  tematykę dotyczącą wartości w biznesie w aspekcie finansowym, zarządczym i społecznym uwzględniającym wyzwania, jakie pojawiają się w organizacjach w związku z niestabilnym otoczeniem. Szczególnie ważnym zagadnieniem będzie kreowanie wartości oraz zarządzanie efektywnością i ryzykiem przedsiębiorstw w warunkach niepewności wynikającej z pandemii, wysokiej inflacji, sytuacji zaopatrzenia w energię i uwarunkowań gospodarczych. Liczymy, że wydarzenie to będzie doskonałą okazją do wymiany poglądów i omówienia wyników badań z zakresu wielu dyscyplin naukowych zarówno z teoretykami, jaki praktykami biznesowymi.

Konferencja odbędzie się w Lublinie, atrakcyjnym turystycznie mieście z niepowtarzalną, klimatyczną Starówką.  Miejscem konferencji będzie nowoczesne i przestronne Lubelskie Centrum Konferencyjne, zapewniające profesjonalną obsługę, zarówno stacjonarną, jak i hybrydową.

Szczegóły na stronie internetowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.